Nowoczesne oświetlenie to również lampy Philips

Nowoczesne oświetlenie poszczególnych pomieszczeń domowych może w pierwszej chwili wydawać się zbyt dużym wyborem na rynku. Można więc podczas podejmowania własnych decyzji kierować się ofertą uznanej marki. Taki wybór produktu w większości przypadków wiąże się z bardzo uporządkowanym asortymentem. To ułatwia wybór oświetlenia do konkretnego miejsca w domu.

Uniwersalne lampy Philips do pomieszczeń

Oferta europejskiego producenta ma tę zaletę, że jest wystandaryzowana według europejskich wzorców. Jeżeli więc ktoś szuka produktu uniwersalnego, a jednocześnie nowoczesnego pod względem wzornictwa, to Philips oświetlenie będzie spełniało takie oczekiwania. Zarówno zastosowane materiały, jak i kolorystyka oraz kształt spełnią oczekiwania współczesnego stylu do różnych pomieszczeń na przykład w domu.

Oświetlenie kuchenne

Philips producent oświetlenia dostarcza kilka podstawowych wzorów lamp do kuchni. Tam, gdzie wskazane jest, aby światło docierało w różne części, sprawdzi się bardzo dobrze oświetlenie punktowe. W proponowanej linii znajdują się metalowe lampy punktowe. Mogą mieć wbudowane źródło światła LED o maksymalnym okresie eksploatacji do 15 000 godzin o napięciu 230 Voltów.

Zastosowana w tej linii kolorystyka to chrom lub czarny. Poszczególne wzory różnią się liczbą i wielkością punktów świetlnych, rozmieszczonych na jednej ramie. Przykładowe wymiary lampy to – te dotyczą pojedynczego reflektora – wysokość 10,7  cm; długość 10 cm i szerokość 10 cm (waga 0,301  kg). Na pewno kwestią techniczną, która może przeważyć podczas wyboru na korzyść tego typu lamp/reflektorów jest opcja regulacji. Światło może być skierowane we wskazane miejsce przez obracanie lub nachylanie reflektora.

Kilkupunktowe oświetlenie

Takie lampy są to wersje z rozmieszczonymi kilkoma reflektorami w jednej listwie: po dwa; po trzy i po cztery. Na przykład wersja z dwoma reflektorami, która jest przeznaczona do użycia żarówki GU10 – będącej w oddzielnej sprzedaży. Lampa ma wymiary: wysokość 9,2 cm; długość 24 cm i szerokość 11,8 cm (waga 0,80  kg). Służy do akcentowania wiązką światła o wysokiej jakości obszarów pomieszczenia – także regulacją.