Stylowe lampy do każdego mieszkania

Znani dekoratorzy oraz architekci wnętrz w swoich projektach dużą wagę przywiązują do oświetlenia. Jest ono nie tylko niezbędne do poruszania się po domu, ale także może być niepowtarzalnym dodatkiem w wystroju współczesnego mieszkania. Przyjemne, ciepłe światło wprowadza do domu intymny nastrój.

Prostota i modny design domowego oświetlenia

Modne w ostatnim czasie stały się wnętrza w stylu nowoczesnym. Poza funkcjonalnymi meblami oraz gustownymi dodatkami duży nacisk kładzie się na lampy nowoczesne, które można zawiesić lub postawić w dowolnym miejscu w domu. W związku z popularnością wystroju industrialnego, w dobrym guście jest posiadanie żyrandoli, kinkietów oraz lampek nocnych w prostych formach. Mogą być one zrobione ze szkła, drewna lub stali. Jednymi z najczęściej kupowanych są ostatnio mosiężne kopuły idealnie komponujące się z loftową kuchnią lub designerskim salonem.

Tradycyjne lampy w nowoczesnym wydaniu

Dla wielbicieli ponadczasowych rozwiązań producenci stworzyli przydymione, szklane kule. Obecnie tworzy się je w połączeniu z nowatorskimi, metalowymi stelażami. Chcąc być jeszcze bardziej trendy można pokusić się o wybranie lamp stylizowanych na duże żarówki, które powieszone na linkach staną się oryginalną dekoracją każdego domu. Takie stylowe nowoczesne lampy do salonu będą idealnie współgrać zarówno z designerskim mieszkaniem industrialnym, jak i z surowym wnętrzem skandynawskim.

Dodaj komentarz