Stylowe oświetlenie Globo – przegląd modnych lamp z najnowszej kolekcji

Firma Globo dostarcza szeroką gamę stylowego oświetlenia do całego domu i ogrodu. W jej najnowszej kolekcji znalazło się wiele interesujących artykułów, które wprowadzają do przestrzeni atmosferę szyku i elegancji w nowoczesnym stylu.

Modne oświetlenie Globo

W najnowszym sezonie w asortymencie firmy oświetleniowej Globo znalazła się szeroka gama stylowych lamp dedykowanych do wielu wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują modele w poniższych wariantach:

modne lampy

– Lampy wiszące ze szklanymi abażurami – to jeden z najnowszych hitów w aranżacji współczesnych wnętrz. Doskonale wyglądają z żarówkami typu Edison.
– Lampy wiszące z podwieszanymi przewodami – doskonale nadają się do wnętrz urządzonych w stylu loft.
– Lampy LED w kształcie obręczy – niecodzienny design powoduje, że te lampy Globo są jednym z hitów w tegorocznej kolekcji.
– Lampy stołowe w klasycznym stylu – wyposażone w tkaninowe abażury oraz dekoracyjne podstawy. Świetnie wyglądają na stołach, komodach, parapetach, stolikach nocnych.
– Lampy podłogowe na trójnogach – to także popularny wybór do wnętrz loft. Równie świetnie wyglądają w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, boho.
– Plafony dekorowane kryształami – lampy sufitowe, w których zamontowano szklane kryształy, dzięki czemu tworzą tak efektowny dodatek we wnętrzach.

Gdzie kupić lampy Globo?

Tym, co wyróżnia lampy Globo na tle konkurencji, jest połączenie niebanalnego stylu, nowoczesnych trendów oraz przystępnych cen. Dzięki temu stanowią one bardzo dobrą alternatywę dla kosztownych artykułów oświetleniowych innych marek, a przy tym prezentują się designersko.

Obecnie oświetlenie Globo można zamówić w wielu sklepach oraz bezpośrednio na stronie internetowej producenta. Lampy będą dostarczone wtedy pod wskazany adres, dzięki czemu można stać się ich właścicielem bez potrzeby wychodzenia z domu.